Підписатися
На головну Про нас Послуги Сфери Проекти Вакансії Аналітика Новини Контакти

Юридичні аспекти

  1. Копіювання, публікація, розповсюдження, будь-які інші дії відносно текстових, графічних, а також будь-яких інших матеріалів, розташованих на цьому веб-сайті, без письмового дозволу компанії «МАЙГЕР» ТОВ категорично заборонене.
  2. Всі матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, носять виключно інформаційний характер і в жодному разі не можуть бути розглянуті і використані як договір, прайс-аркуш або публічна оферта і не містять жодних гарантій. Всі матеріали на даному сайті надаються у первинному вигляді, без гарантій повноти, точності або своєчасності.
  3. Інформація, представлена на цьому веб-сайті, не може розглядатися як юридичні, податкові, фінансові, бухгалтерські або інші консультації.
  4. За будь-яких обставин «МАЙГЕР» ТОВ не несе відповідальності за прямий, непрямий, особливий чи інший непрямий збиток у результаті будь-якого використання інформації на цьому веб-сайті або на будь-якому іншому веб-сайті, на який є посилання з цього веб - сайту, включаючи будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрати програм або даних у Ваших системах обробки інформації або іншим чином, навіть якщо ми будемо явно повідомлені про можливість такого збитку.
  5. Усі товарні знаки, торгові марки та сервісні знаки, розміщені на цьому веб-сайті належать їх законним власникам і захищені правами власності їх власників.
  6. Усі торгові марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на цьому веб-сайті, є власністю їх відповідних власників. Всі права захищені.
  7. Адміністрація www.mayger.org  в будь-який час має право внести зміни у вищезазначені Правила, які набувають чинності негайно.
  8. При користуванні  веб-сайтом www.mayger.org  Ви висловлюєте свою згоду з «Відмовою від відповідальність» і його розділами і берете всю відповідальність, яка може бути на вас покладено.